Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Czyżby Mark Hamill obciął swoją brodę na potrzeby Star Wars VIII? 0

Obserwowanie Twittera swoich ulubionych aktorów, reżyserów czy innych twórców sprawia, że często jako pierwsi gorącym newsem obdarowani zostają właśnie użytkownicy portalu z niebieskim ptaszkiem w logo. Nic dziwnego, iż każdy miłośnik Gwiezdnych Wojen ma wśród „obserwowanych” pełną obsadę Star Warsów.

Wielu zaciekłych fanów gwiezdnej sagi obserwuje na Twitterze konto Marka Hamilla. Dzieje się to nie tylko dlatego, że jest on odtwórcą jednej z najważniejszych postaci w świecie Star Wars (wciela się w Luke’a Skywalkera), lecz również przez charakterystyczne poczucie humoru, którym cechuje się aktor w swoich wpisach. Jest on wyjątkowo aktywny na Twitterze i zabawny wobec fanów, a przy tym często podsuwa wskazówki dotyczące przyszłych projektów z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wszystko wskazuje na to, iż ostatnio podał swoim obserwatorom kolejną poszlakę.

Hamill zamieścił 4 lipca tweeta, który przedstawia zdjęcie jego samego, pochłoniętego lekturą Darth Vader and Son autorstwa Jeffreya Browna. Któryś z fanów był na tyle uprzejmy, że wysłał aktorowi delux box ze wspomnianą książką dla dzieci. Hamill chciał mu podziękować, jednak nie wiedział w jaki sposób, gdyż nie miał żadnych namiarów na swojego fana. Twitter był jedynym sposobem, aby to zrobić. Na zdjęciu zasłania swoją twarz tak, jakby chciał ukryć brak brody…

Niedawno ujawniono, że koniec prac na planie Star Wars VIII datuje się na 22 lipca. Oznacza to, że Rianowi Johnsonowi zostały niespełna dwa tygodnie na zakończenie zdjęć kontynuacji Przebudzenia Mocy. Zgolenie brody przez Hamilla może oznaczać, że sekwencje z jego udziałem zostały już zrealizowane. Innym wyjaśnieniem jest możliwość kręcenia kilku scen, w których Skywalker występuje bez zbędnego zarostu.

Rola Marka Hamilla w poprzedniej części nie była zbyt znacząca, stanowiła raczej rodzaj cliffhangera między Epizodem VII a VIII. Nowy Luke Skywalker to pustelnik, dla którego golenie się to ostatni z priorytetów. Wiadmo, że Johnson kręcił swoje widowisko również na Skelling Island w Irlandii, dokładnie tam, gdzie zakończyło się Przebudzenie Mocy. Dlaczego zatem Skywalker zgolił swoją brodę? Czyżby miał wrócić do cywilizacji?

Prawdy dowiemy się 15 grudnia 2017 roku, gdy Moc na nowo zagości w kinach.

Poniżej znajdziecie tweet Hamilla:


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…