Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy wystartują zdjęcia do kolejnej Piły? 1

Jeśli stęskniliście się za Piłą, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że już tej jesieni rozpoczną się pracę nad następnym filmem z tej serii, który będzie nosił tytuł "Saw: Legacy".

fot. materiały promocyjne

Scenariusz do produkcji dostał dostarczony przez duet Josh Stolberg oraz Peter Goldfinger. Same zdjęcia miałyby wystartować jesienią w Toronto. Skąd te wieści? Z portalu iatse873.com, gdzie można znaleźć tego typu informacje. Na liście przyszłych produkcji jest film "Legacy", którego producentami są Dan Heffner i Oren Kroules. To właśnie oni do tej pory pełnili funkcję producentów przy każdej odsłonie krwawej serii.

Na razie nie poznaliśmy nazwiska reżysera, który miałby zająć się tym projektem. Wygląda jednak na to, że ten tajemnicy projekt rozpocznie się już za dwa miesiące. Zdjęcia ruszą między 21 września, a 21 października. Studio Lionsgate do tego czasu powinno ogłosić nazwiska tego, który stanie za kamerą horroru. To samo tyczy się oczywiście aktorów.

W 2014 roku Oren Kroules wyjawił, że możliwe iż w projekcie udział wezmą James Wan oraz Leigh Whannell, czyli twórcy oryginalnej Piły. Obecnie jednak może być z tym problem. Panowie mają wiele na głowie. Wan ma za zadanie stworzyć Aquamana dla Warner Bros. Pitures, a Whannell jest zajęty scenariuszem do Insidious Chapter 4.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…