Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co będzie główną bronią Harley Quinn? 1

Harley Quinn to obok Joker zdecydowanie postać, która budzi najwięcej emocji wśród fanów czekających na Legion samobójców. W materiałach promocyjnych widać, że Margot Robbie pasuje idealnie do tej roli i z pewnością się w niej sprawdzi.

fot. materiały promocyjne

Sama postać Harley Quinn jest niezwykle interesująca. Pani psycholog, która pod wpływem Jokera zmienia się w psychopatę zawsze była jedną z ulubienic milionów fanów. Każdy z niecierpliwością czeka na jej filmowy debiut. Każdy zadaje sobie także pytanie w jaki sposób wpasuje się ona do grupy złożonej ze złoczyńców i co będzie jej główną bronią. Rąbka tajemnicy odkryła sama Margot Robbie w niedawnym wywiadzie.

Ona uwielbia niszczyć i wprowadzać chaos. Jest niesamowicie oddana Jokerowi. Ich relacje są dysfunkcyjne, jednak i tak go kocha. Ona jest gimnastyczką i potrafi wykorzystać to w zabójczy sposób w trakcie walki.

wyznała australijska aktorka.

Te słowa z pewnością się sprawdzą. W zwiastunach możemy zobaczyć, jak Harley Quinn prezentuje swoje gimnastyczne umiejętności siedząc w celi. Tak, więc wygląda na to, że ktoś dostanie od niej niezłego łupnia. Do premiery Legionu samobójców pozostał już niecały miesiąc. My nie możemy się doczekać. A jak jest z Wami?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…