Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ręka kosmity z Obcy: Przymierze oraz kilka słów od Danny'ego McBride'a 1

Prace na planie filmu sci-fi Obcy: Przymierze trwają w najlepsze. Jedną z gwiazd nowego obrazu Ridleya Scotta jest Danny McBride, aktor znany między innymi z serialu stacji HBO, Mogło być gorzej.

McBride w niedawnym wywiadzie powiedział kilka rzeczy na temat bohatera, w którego się wciela. Wyjawił także szczegóły pracy na planie tak dużego projektu, jakim niewątpliwe jest realizacja następnego filmu osadzonego w świecie Obcego.

Jestem pilotem statku Przymierze, który zajmuje się kolonizacją i poszukiwaniem nowej planety, na której moglibyśmy się osiedlić.

powiedział aktor na temat swojej roli.

W dalszej części wywiadu skupił się na temat tego, jak pracuje się na planie Obcego: Przymierze. Z jego słów wynika, że Ridley Scott całkiem nieźle sobie radzi i stara się zachować równowagę pomiędzy efektami komputerowymi i praktycznymi.

Większość materiału to efekty praktyczne. Kiedy muszę uciekać przed kosmitą, to uciekam przed facetem w jego przebraniu! Plan zdjęciowy jest niesamowity i jesteś jego częścią! Jest scena, w której lecąc statkiem natrafiamy na złą pogodę – kręciliśmy to na wielkim podnośniku, który potrząsał nami w górę i w dół. Tam nawet nie trzeba używać wyobraźni.

zakończył podekscytowany McBride.

Na oficjalny Twitterze Obcego, wytwórnia 20th Century Fox zamiesciła również krótkie wideo. Możemy w nim zobaczyć przygotowywaną rękę kosmity. Zobaczcie sami i odpowiedzcie na pytanie – czy przypomina Wam ona ksenomorfa?


Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…