Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Monica Bellucci niczym Marilyn Monroe w zwiastunie filmu Noc w Ville-Marie 0

Prezentujemy polski zwiastun filmu Noc w Ville-Marie. A w nim włoska gwiazda kina – Monica Bellucci w wydaniu a’la Marilyn Monroe.

fot. materiały promocyjne

29 lipca na ekrany polskich kin wejdzie Noc w Ville-Marie, porównywany do dzieł Pedro Almodóvara i Alejandro Gonzáleza Iñárritu, najlepszy obraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. W rolach głównych ikona kina – Monica Bellucci oraz Aliocha Schneider, młodszy brat Nielsa Schneidera, gwiazdy głośnego Zabiłem moją matkę Xaviera Dolana.

Noc w Ville-Marie nie tylko potwierdza wielki talent reżyserski Guya Édoina, ale też przynosi jedną z najlepszych kreacji Moniki Bellucci ostatnich lat.

pisał o filmie The Hollywood Reporter.

Sławna aktorka Sophie Bernard przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewidzianym synem. W innej części miasta, ratownik medyczny – Pierre, zmaga się z konsekwencjami mrocznej przeszłości. Jedynym jego wsparciem pozostaje pielęgniarka Marie, z trudem utrzymująca porządek na ostrym dyżurze. Nieoczekiwanie, losy całej czwórki przetną się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawni głęboko skrywane tajemnice.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…