Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne nazwisko w obsadzie Spider-Man: Homecoming 0

W Atlancie trwają zdjęcia do kolejnego solowego filmu o Spider-Manie. To co różni nową produkcję o Człowieku Pająku od poprzednich, to fakt iż należy ona do filmowego uniwersum Marvela. Prace trwają, a twórcy wciąż szukają nowych nazwisk do obsady. Na liście płac pojawiło się właśnie następne.

fot. materiały promocyjne

Jest nim nazwisko 15-letniej aktorki, Angourie Rice którą niedawno mogliśmy oglądać u boku Ryana Goslinga i Russella Crowe'a w filmie The Nice Guys. Równi goście. Oczywiście nie wiadomo w kogo młoda aktorka się wcieli. Spekulacji jest jednak sporo.

W mediach wciąż nie pojawiła się informacja na temat tego kto zagra dziewczynę Petera Parkera. Nie wiadomo także kogo w obrazie zobaczymy, Mary Jane czy Gwen Stacy. Możliwe, że Angourie Rice wcieli się w jedną z nich. Warto także pamiętać, że swego czasu pojawiła się plotka jakoby Sony przygotowywało solowy film o Spider-Gwen. Czyżby w ramach umowy pomiędzy Marvelem, a Sony zaprezentowane zostały jakieś flashbacki?

Spider-Man: Homecoming to produkcja, która budzi wielkie zainteresowanie. Jeśli będą jakieś nowe wieści na jej temat, to z pewnością Was o tym poinformujemy.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…