Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kubo ratuje świat w najnowszy zwiastunie animacji 0

Olśniewająca animacja Kubo i dwie struny doczekała się nowego zwiastuna. Minutą zapowiedź promującą film znajdziecie poniżej. Szykuje się niesamowita przygoda z Kuba i jego przyjaciółmi.

fot. materiały promocyjne

Kubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem – do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca – największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia. W poszukiwaniach towarzyszą mu dobre duchy i pradawne bóstwa, które wspierają go magicznymi mocami. Tak Kubo wyrusza w facynującą, pełną niebezepieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko.

Głosu postaciom użyczyły wielkie hollywoodzkie gwiazdy. Wśród nich są między innymi Rooney Mara, Charlize Theron, Matthew McConaughey oraz Ralph Fiennes. Premiera Kubo i dwie struny 19 sierpnia. W Polsce film zadebiutuje dopiero w grudniu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…