Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Suicide Squad na okładkach magazynu EW 2

Co rusz pojawiają się nowe materiały promujące nadchodzący dużymi krokami film Legion samobójców. Mieliśmy już sporą dawkę plakatów, całkiem niezłe spoty telewizyjne, a nawet pierwszy teledysk do piosenki grupy Twenty One Pilots. Swoje trzy grosze, standardowo zresztą, dorzuca magazyn Entertainment Weekly, który opublikował najnowszy numer z czterema alternatywnymi okładkami z postaciami z filmu. Łącząc je, fani będą mogli zobaczyć wspólny obrazek.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie? Produkcja DC Comics i Warner Bros. Pictures do polskich kin wejdzie już 5 sierpnia.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…