Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznaliśmy nowego prowadzącego program Top Gear 0

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że Chris Evans rezygnuje z dalszego prowadzenia programu motoryzacyjnego, Top Gear. Stacja BBC ogłosiła nazwisko człowieka, który od przyszłego sezonu będzie głównym prowadzącym show.

fot. materiały promocyjne

Zaskoczenia wielkiego nie ma. Kolejny sezon poprowadzi gwiazda serialu komediowego Przyjaciele, Matt LeBlanc. Zadaniem aktora będzie zrobienie wszystkiego, aby Top Gear ponownie był hitem stacji. Nowy sezon produkcji to istna porażka pod względem oglądalności. Z każdym kolejnym odcinkiem, widownia coraz rzadziej siadała przed telewizorem, aby obejrzeć nową odsłoną programu.

I właśnie to było jednym z powodów odejścia Chrisa Evansa. O swojej rezygnacji poinformował za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter. Sam gwiazdor zebrał fatalne recenzje. Brak charyzmy i nienaturalność sprawiły, że szybko stał się celem fanów i krytyków. Nowy sezon Top Gear przeżywał lepsze chwile w momencie, w którym Evans schodził na drugi plan. Niestety takich sytuacji było nie za wiele.

Teraz Matt LeBlack wraz z drużyną: Chris Harris, Eddie Jordan, Rory Reid i Sabine Schmitz muszą zrobić wszystko, aby motoryzacyjne show wróciło na dobre tory. Jak myślicie – uda się im?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…