Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Fassbender na nowych zdjęciach z Assassin's Creed 0

Twitter to niezwykle potężna broń, która jest wykorzystywana również przez hollywoodzkie gwiazdy i wytwórnie. Na oficjalnym koncie widowiska Assassin's Creed pojawiły się nowe zdjęcia z filmu. Możemy na nich zobaczyć odtwórcę głównej roli, Michaela Fassbendera. Grafiki znajdziecie poniżej.

fot. materiały promocyjne

Assassin's Creed to ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michaela Fassbendera w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Oprócz brytyjskiego aktora w obsadzie są również francuska aktorka Marion Cotillard, gwiazda niedawnego widowiska DC Comics i Warner Bros. Picutres, Jeremy Irons oraz irlandzki aktor Brendan Gleeson. Reżyserem filmu jest Justin Kurzel, z którym Fassbender i Cotillard mieli okazję pracować na planie ekranizacji Makbeta. Premiera Assassin's Creed zaplanowana jest na 21 grudnia. W Polsce produkcja będzie dostępna od 6 stycznie.

Źrodło: Twitter: Assassin's Creed

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…