Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niesamowite grafiki koncepcyjne alternatywnych wersji Ultrona oraz Hulkbustera 2

Od premiery widowiska Avengers: Czas Ultrona minął już grubo ponad rok. Pomimo tego film wciąż budzi wielkie zainteresowanie, a w sieci można co jakiś czas znaleźć nowe materiały dotyczące produkcji należącej do filmowego uniwersum Marvela.

Dzisiaj mamy dla Was sporą porcję grafik koncepcyjnych, na których możemy zobaczyć alternatywne wersje dwóch postaci, które oglądaliśmy w filmie. Są nimi Ultron, czyli główny zły i przeciwnik tytułowej grupy Avengers oraz Iron Man Hulkbuster, specjalna zbroja stworzona przez Tony’ego Starka do walki z Hulkiem w razie gdyby ten obrócił się przeciwko swoim. Grafiki są naprawdę świetne i mogą zachwycić niejednego fana widowiska Avengers: Czas Ultrona. Zapraszamy do oglądania naszej poniższej galerii.

Film Avengers: Czas Ultrona był prawdziwym kasowym hitem. Widowisko na całym świecie zarobiło ponad 1,4 mld dolarów i stało się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii.

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…