Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mel Gibson w zwiastunie thrillera Blood Father 4

Każdy fan Mela Gibsona czeka na ten moment z niecierpliwością. W sierpniu na ekrany kin wejdzie najnowszy film z aktorem w roli głównej – Blood Father. Lionsgate zaprezentowało właśnie nowy zwiastun produkcji i można powiedzieć tylko tyle – fani Mela będą wniebowzięci.

fot. materiały promocyjne

Głównym bohaterem filmu jest John Link, były więzień, który spotyka na swojej drodze nastolatkę. Jak się okazuje, 16-letnia dziewczyna jest jego córką, której grozi niebezpieczeństwo ze strony narkotykowych dilerów. Link oczywiście postanawia pomóc swojej pierworodnej i rozpoczyna krwawą walkę ze ściągającymi ich bandziorami.

Reżyserem filmu Blood Father jest Jean-François Richet. Światowa premiera obrazu miała miejsce na festiwalu filmowym w Cannes. Produkcja do amerykańskich kin wejdzie już 12 sierpnia. Niestety nie mamy dobrych wieści dla fanów Mela Gibsona – na razie nie zapowiedziano polskiej premiery filmu.

Źrodło: Lionsgate

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-07-08

W końcu jakiś ciekawie się zapowiadający akcyjniak z Gibsonem w roli głównej. Trochę mi go brakowało przez ostatnie lata.

Proszę czekać…