Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe informacje dotyczące fabuły Legionu samobójców 3

Premiera widowiska Legion samobójców zbliża się wielkimi krokami. W ciągu kilku następnych tygodnie będziemy zapewne zalewani coraz to nowszymi wieściami dotyczącymi samego filmu. Tak też jest i dzisiaj.

fot. materiały promocyjne

Na łamach Entertaiment Weekly opublikowano cztery okładki z członkami tytułowej drużyny oraz Jokerem. Dodatkowo można tam również znaleźć nowe zdjęcia z filmu Oczywiście wszystkie te materiały możecie zobaczyć poniżej.

Jeszcze dwa lata temu, Legion samobójców był zbieraniną trzeciorzędnych postaci ze stajni DC. Nikt nic o nich nie wiedział. To było dla mnie niczym wejście na plan zabaw, gdzie zacząłem tworzyć swój własny film. Teraz wszyscy są nim zainteresowani. Cała uwaga skupia się na nas i ma to zdecydowanie większą wagę niż planowaliśmy. To niesamowicie wielka presja, z którą damy sobie radę.

powiedział reżyser filmu, David Ayer.

Portal Heroic Hollywood zdradza dodatkowo szczegóły samej fabuły filmu. Oczywiście co niektórzy mogą uznać te informacje za spoilery, dlatego też czytacie ją na własną odpowiedzialność. Fabuła Legionu samobójców została osadzona po wydarzeniach, które miały miejsce w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Przez co nowe zagrożenie nie może zostać zdetronizowane przez Człowieka ze stali. Ma to być jakiś potężny mistyczny przeciwnik mający coś wspólnego z Enchantress. Amanda Waller postanawia więc zrekrutować drużyną kryminalistów w skład, której wejdą między innymi Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang i Killer Croc.

Grupie przewodzić będą Rick Flagg oraz Katana. Grupa złoczyńców do zadań specjalnych będzie musiała wykonywać ich polecenia. W innym wypadku zginą ponieważ na ich kostkach zostaną umieszczone ładunki wybuchowe wyprodukowane oczywiście przez przez Wayne Industries. Jeśli chodzi o Jokera, to będzie on zagrożeniem dla całej misji. Powodem będzie Harley Quinn, z którą będzie chciał się połączyć za wszelką cenę.

Premiera filmu Legion samobójców już 5 sierpnia. Poniżej prezentujemy Wam również nowe zdjęcia opublikowane na łamach Entertaiment Weekly.

Źrodło: Heroic Hollywood / Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…