Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera 2. sezonu Miasteczka Wayward Pines na kanale FOX 0

Miasteczko Wayward Pines – długo oczekiwany thriller psychologiczny w reżyserii M. Nighta Shyamalana (Szósty zmysł, Wizyta) powraca z dziesięcioma nowymi odcinkami. Drugi sezon produkcji opartej na bestsellerowej trylogii Blake’a Croucha, zadebiutuje na FOX już 25 sierpnia.

fot. materiały promocyjne

W drugim sezonie serialu Miasteczko Wayward Pines, na ekranach zobaczymy takie gwiazdy jak: Jason Patric, dwukrotnie nominowany do Oscara Djimon Hounsou oraz nominowaną do nagrody Emmy i Złotych Globów – Hope Davis. W nowym sezonie zobaczymy również postaci znane z pierwszej odsłony serialu – Terrence’a Howarda (szeryf Arnold Pope), Carlę Gugino (Kate Hewson), Toby’ego Jonesa (dr Jenkins/David Pilcher), Melissę Leo (pielęgniarka Pam), Tima Griffina (Adam Hassler), Shannyn Sossamon (Theresa Burke), czy Charliego Tahana (Ben Burke).

Akcja serialu rozpoczyna się, gdy Doktor Theo Yedlin (Patric) – nowy mieszkaniec Wayward Pines – budzi się z letargu i trafia na czas wzmożonego buntu mieszkańców. Stara się zrozumieć, czym jest Wayward Pines i jak ma pomóc przetrwać zagrożonej rasie ludzkiej. Nowe odcinki rozpoczynają się chwilę po serii szokujących wydarzeń z sezonu pierwszego, kiedy to mieszkańcy Wayward Pines walczyli przeciwko rządom „żelaznej ręki” wprowadzonym przez Pierwszą Generację.

Premierowy sezon produkcji Miasteczka Wayward Pines cieszył się dużą popularnością wśród polskiej widowni w lecie ubiegłego roku, natomiast w USA osiągnął pierwszą pozycję wśród seriali emitowanych latem 2015 roku w grupie dorosłych w wieku 18-49.

Premiera Miasteczka Wayward Pines na FOX w czwartek, 25 sierpnia o godz. 22.00. Poniżej przypominamy Wam zwiastun.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…