Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dołącz do redakcji FDB już dziś! 5

Wakacje to idealny czas do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Wiemy, że wielu z Was lubi łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was idealną propozycję na okres wakacyjny. Już teraz możecie dołączyć do redakcji portalu filmowego FDB.pl i pomóc nam w rozwoju serwisu.

Dla osób, które uwielbiają kino oraz seriale telewizyjne z pewnością będzie to nie lada wyzwanie, które w ostatecznym rozrachunku może okazać się interesującą, ale i wymagającą przygodą. Poszukujemy ludzi, którzy potrafią i mają chęci pisać o kinie oraz telewizji. Jeśli jestes zapalonym kinomanem, to powinienieś skorzystać z takiej okazji. To nie tylko zabawa, ale także możliwość zbierania doświadczenia w zawodzie dziennikarza lub recenzenta. Każdy redaktor czy krytyk filmowy musiał, gdzieś zaczynać. A czy serwis poświęcony X muzie nie jet do tego najlepszym miejscem?

Pragniemy, aby utalentowani, młodzi ludzie dołączyli do naszego grona i pomogli nam w dalszym rozwoju. Czego oczekujemy? Na pewno sprawnego posługiwania się językiem polskim. Do tej pracy potrzebna jest także znajomość języka obcnego (najlepiej angielskiego), tak aby można było korzystać ze źródeł przy opracowywaniu newsów ze świata filmu z zagranicznych portali. To właśnie stamtąd czerpiemy najwięcej informacji. Poszukujemy zapalonych kinomanów i pasjonatów, którzy będą tworzyli artykuły, rankingi i inne materiały publicystyczne. Tematy oczywiście wybieracie Wy, portal FDB.pl niczego nie narzuca. My jesteśmy dla Was, Wy jesteście dla nas.

Jesteśmy także skłonni zaoferować zainteresowanym kandydatom praktyki. Oczywiście po ich ukończeniu otrzymasz odpowiedni dokument potwierdzający ich odbycie. Ty pomagasz nam, my pomagamy Tobie. Dołącz do naszej redakcji już dziś! Rozpocznij swoje Wakacje z Newsami!

Nasza furtka jest szeroko otwarta i tylko od Ciebie zależy czy przez nią przejdziesz. Jeśli jesteś zainteresowany to podeślij nam swój tekst – recenzja, news, felieton czy ranking filmowy. Każdy z nich zostanie przeczytany, a żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi.

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na nasz redakcyjny e-mail: redakcja@fdb.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…