Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do Gambita wystartują w przyszłym roku 1

Produkcja jednego ze spin-offów serii X-Men, opowiadająca o przygodach Gambita wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Kilka słów na ten temat powiedział producent Simon Kinberg. Jego wypowiedź z pewnością uspokoi fanów czekających na film.

Jak się okazuje projekt ma się dobrze i doczeka realizacji. Oto co Kindberg powiedział na temat Gambita w niedawnym wywiadzie:

Scenariusz jest świetny i mamy nadzieję, że wejdziemy na plan wiosną przyszłego roku.

Jest to spory progres względem ostatnich doniesień dotyczących ekranizacji komisu o Gambicie. Problemy różnej maści, w tym ten najgłośniejszy, czyli z rzekomą rezygnacją gwiazdy produkcji – Channinga Tatuma, wydają się być zażegnane. Teraz musimy czekać na potwierdzenie tych doniesień przez studio 20th Century Fox i ustalenie – raz na zawsze – oficjalnej daty premiery.

Stworzony w 1990 roku przez Claremonta i Jima Lee mutant jest jednym z najbardziej popularnych bohaterów serii X-Men. Potrafi poprzez kontakt fizyczny ładować materię nieożywioną energią kinetyczną, co sprawia, że przy uderzeniu naładowany przedmiot eksploduje. Dodatkowo jest świetnym wojownikiem, wyszkolonym w walce wręcz, jest zwinny i szybki, w czasie walki wykorzystuje swój kij oraz wybuchające karty rzucane z niezwykłą precyzją.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…