Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Legion samobójców - nowy międzynarodowy zwiastun! 1

Chyba każdy fan komiksowych ekranizacji czeka na kolejną produkcję od Warner Bros. Pictures oraz DC Film. Legion samobójców doczekał się właśnie nowego zwiastuna. Zobaczcie sami, naprawdę warto!

fot. materiały prasowe

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-07-11

Dalej nie wiem jak można zrobić film o najgorszych mętach i psycholach DC w kategorii wiekowej, która pozwala na jedno przekleństwo i trochę krwi. Nie twierdzę że w R wyszło by super działo, ale skoro film bazuję na świrach to po co na siłę ich ugrzeczniać.

Proszę czekać…