Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jackie Earle Haley i Idris Elba walczą na planie Mrocznej Wieży 0

Jeśli jesteście fanami prozy Stephena Kinga i czekacie na kolejną ekranizację jego powieści, to trafiliście idealnie. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu filmu Mroczna Wieża. Możemy na nich zobaczyć odtwórcę głównej roli, Idrisa Elbę oraz tego, który wciela się w jeden z czarnych charakterów – Jackie'ego Earle'a Haley'a.

fot. Just Jared

Aktor wcieli się w rolę jednego z Can-toi. Dokładniej piszac chodzi o Richarda Patricka Sayre. Sądząc po zdjęciach, twarz Haleya będzie stworzona w CGI. Galerię z fotografiami z planu znajdziecie poniżej. Zapraszamy do oglądania.

Mroczna Wieża to historia opowiadająca o ostatnim rewolwerowcu, którego życiowym zadaniem jest odnalezienie i ocalenie tajemniczej wieży, która być może skrywa sekret wszelkiego istnienia. Zdjęcia do filmu kręcone są między innymi w Nowym Jorku oraz Republice Południowej Afryki. Premiera Mrocznej Wieży 17 lutego przyszłego roku.

Oprócz wyżej wymienionych panów, w filmie zobaczymy również takie gwiazdy jak Katheryn Winnick czy Matthew McConaughey. Reżyserem filmu jest Nikolaj Arcel. Mroczna Wieża pojawi się w kinach 13 stycznia 2017 roku.

Źrodło: Just Jared

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…