Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Franczyza Ghostbusters będzie nieograniczona 1

Może to Was zaskoczy, ale film Ghostbusters. Pogromcy duchów zbiera jak na razie naprawdę dobre recenzje wśród amerykańskich krytyków. Produkcja Paula Feiga osiągnęła na portalu Rotten Tomatoes 76 procent pozytywnych recenzji. Zważywszy na falę krytyki jaka spadła po pierwszych zwiastunach na ten obraz, trzeba przyznać że wynik zaskakuje.

fot. materiały prasowe

Teraz wszystko zależy od tego jak film zostanie przyjęty przez zwykłych widzów. Wszak to od nich zależy czy produkcja poradzi sobie w kinach i jak wielkie pieniądze zarobi. Optymistką jest Amy Pascal z wytwórni Sony, która w niedawnym wywiadzie stwierdziła, że fani pokochają ten film.

Czekałem na ten moment od lat! To będzie trwać nieskończenie. Fani pokochają ten film tak bardzo, że będą chcieli więcej i więcej.

powiedziała jedna z producentek filmu.

Z pewnością słowa Pascal można uznać za niezwykle odważne. Kobieta ma jednak nadzieję, że obraz w którym główne role grają cztery panie Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon i Leslie Jones odniesie sukces. Czy tak się stanie? Na to musimy jeszcze trochę poczekać. Polska premiera Ghostbusters. Pogromcy duchów już w piątek.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-07-11

Pójdą ludzie od czwartku do kina to i zaczną wypływać normalne oceny oraz recenzje i jestem święcie przekonany iż na jednym filmie się zakończy.

Proszę czekać…