Nowy zwiastun dramatu Światło między oceanami

fot. materiały prasowe

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź dramatu Światło między oceanami. Gwiazdami produkcji są Michael Fassbender oraz Alicia Vikander. Zwiastun znajdziecie poniżej.

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Reżyserem filmu jest Derek Cianfrance, który ma na swoim koncie takie tytuły jak Drugie oblicze oraz Blue Valentine. Premiera jego najnowszego obrazu zaplanowana jest na 2 września.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)