Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trzy kandydatki do zagrania głównej roli kobiecej we Flashu 0

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat Flasha, kolejnego widowiska Warner Bros. Pictures oraz DC Comics. Tym razem padają nazwiska aktorek, którą powalczą o główną rolę kobiecą w ekranizacji komiksu.

Do tej pory wydawało się, że faworytką jest Kiersey Clemons, która miała okazję pracować z reżyserem Flasha, Rickiem Famuyiwą przy filmie Dope. Teraz w magazynie Variety pojawiły się jeszcze dwa nowe nazwiska. Są nimi Lucy Boynton znana z filmu Sing Street oraz piosenkarka Rita Ora, która zagrała chociażby w Do utraty sił oraz Pięćdziesięciu twarzach Greya.

Lucy Boynton

Kiersey Clemons

Rita Ora

Którą z tych pań chętnie wodzilibyście w solowym filmie Flasha? A może macie jakąś inną kandydatkę? Jeśli tak, to podzielcie się z nami swoja propozycją w komentarzu.

Główną rolę w filmie odegra Ezra Miller, który zadebiutował jako Flash w produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Na temat samego filmu na razie wiadomo bardzo niewiele. Wciąż trwają poszukiwania aktorów i aktorek, którzy wystąpią w produkcji. Premiera Flasha zapowiedziana jest na 3 marca 2018 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…