Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Nowe zdjęcie z planu Strażników Galaktyki vol.2! 0

James Gunn słynie ze świetnego kontaktu ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Czy to na swoim fanpage’u na Facebook’u czy też na Twitterze, ten człowiek zawsze daje swoim fanom ciekawe informacje na temat jego nadchodzących filmów.

Nie inaczej było kilka dni temu kiedy James Gunn opublikował zdjęcie z planu z wymownym dopiskiem "Jeszcze 300 dni, do Strażników Galaktyki vol.2". Samo zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Razem z tym zdjęciem James Gunn zapowiedział, iż obsada sequela Strażników Galaktyki pojawi się, razem z samym reżyserem, na panelu Marvela na tegorocznym Comic-Conie już 23 lipca. Ale to nie koniec niespodzianek, w odpowiedzi wielu fanom filmu w mediach społecznościowych reżyser zasugerował, iż na tym panelu zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji!

Nie znamy jeszcze szczegółów fabuły nadchodzącego widowiska, wiemy natomiast, że pojawi się na ekranach kin już 25 kwietnia 2017 roku. Za kamerą ponownie stoi James Gunn, a swoje role powtórzą między innymi Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel i Dave Bautista.

Źródło: Movieweb.com, Facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…