Fast 8 Omaze zbiera pieniądze dla Paul Walker Foundation 1

Universal Picture i Omaze postanowili wesperzeć fundacje Paula Walkera, podczas trwającej produkcji kolejnej części Szybkich i wściekłych. Do zbiórki włączyła się cała obsada filmu. Dla wszystkich wspierających akcję jest możliwość wygrania wycieczki na plan filmu w Atlancie, gdzie zwycięzca będzie mógł spotkać Vina Diesela, Dwayne'a Johnsona, Michelle Rodrigueza, Ludacrisa, Tyrese'a Gibsona, Scotta Eastwooda i spojrzeć poza kulisy powstawania produkcji.

Film wyreżyserowany przez F. Gary Gray będzie pierwszym z planowanej trylogii. W kinach pojawi się 14 kwietnia 2017, a po nim dziewiąta część – 19 kwietnia 2019 i dziesiąta 2 kwietnia 2021. To jednak nie są jedyne filmy, które Universal planuje wyprodukować. Niedawno zostało ujawnione, że istnieje duża szansa na spinoffy i prequele Szybkich i wściekły.

Potwierdzono już, że w produkcjach franczyzowych wezmą udział aktorzy: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Nathalie Emmanuel i Lucas Black. Pojawi się też Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Charlize Theron zagra zły charakter, a Kristofer Hivju będzie jej zwolennikiem. Co więcej do obsady dołączy Helen Mirren.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…