Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Paul Feig obiecuje wersję reżyserską Ghostbusters. Pogromcy duchów 0

Ghostbusters. Pogromcy duchów już w piątek zadebiutują w polskich kinach. Film budzi wielkie emocje, ale i kontrowersje. Wczoraj informowaliśmy Was o pierwszych recenzjach krytyków zza oceanu. Są one całkiem niezłe i z pewnością napawają optymizmem.

fot. materiały prasowe

Prawdziwym testem dla reboota kultowych pogromców nie są jednak recenzje krytyków filmowych, a zwykłych widzów którzy będą kupowali bilety w kasach kinowych. To oni tak naprawdę pokażą czy film został zaakceptowany czy też nie. Reżyser produkcji, Paul Feig wybiega już jednak w przyszłość i obiecuje, że fani dostaną wersję reżyserską Ghostbusters. Pogromcy duchów na Blu-rayu.

Właśnie skończyliśmy wersję rozszerzoną i jest ona dłuższa o 15 minut. Dodatkowo wydania będą zawierały usunięte sceny oraz super materiały, które znajdą się na DVD.

powiedział reżyser.

Tym samym druga wersja filmu będzie trwała ponad dwie godziny. Obraz, który wchodzi do kin, czyli tak zwana wersja kinowa trwa godzinę i 56 minut. A Wy co sądzicie o tym reboocie? Wybieracie się na niego do kina czy może jednak poczekacie na wydanie DVD lub Blu-ray?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…