Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe rankingi na portalu FDB 4

Nie raz i nie dwa wspominaliśmy na łamach FDB o tym jak ważny jest dla nas rozwój. Co jakiś czas wprowadzane są zmiany mające na celu poprawienie funkcjonalności dzialania serwisu. Tym razem skupiliśmy się na bardzo ważnej rzeczy, jaką niewątpliwie są rankingi filmów oraz serialu.

Przede wszystkim zmienił się wygląd samego rankingu. Teraz jest on zdecydowanie bardziej przejrzysty i ładniejszy, co możecie zobaczyć na poniższym obrazku.

Jeśli chodzi o same funkcje rankingu, to te również zostały udoskonalone. Po kliknięciu w zakładkę "zobacz więcej" rozwinie Wam się menu, gdzie będziecie mogli wybrać interesujące Was zestawienie. To nie tylko najlepsze filmy i seriale, ale także ulubione produkcje, które cieszą się największą popularnością.

Jak widać na obrazku, od teraz możecie także wybierać rankingi seriali według gatunków. Z pewnością pomoże Wam to wyborze odpowiedniego tytułu, który będziecie chcieli obejrzeć. Teraz nie będzie już problemów z odróżnieniem produkcji sci-fi od komedii czy horroru od melodramatu.

Dodatkowo dołożyliśmy funkcję, która pozwala na sprawdzenie najlepszych filmów z roku 2015 oraz 2016. Każdy chce oglądać nowości, a dobrze by było, żeby film który mamy zamiar obejrzeć był doceniony także przez innych widzów. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do korzystania z NOWEJ ODSŁONY RANKINGÓW NA FDB.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…