Zagrał w Nocnym recepcjoniście, teraz wystąpi u boku Julii Roberts

fot. materiały prasowe

Młody aktor Noah Jupe, którego mogliśmy oglądać w miniserialu Nocny recepcjonista, otrzymał angaż w ekranizacji powieści R.J. Palacio, "Wonder". Chłopiec zagra u boku Julii Roberts oraz innego niezwykle utalentowanego młokosa, Jacoba Tremblay'a.

W Polsce powieść znana jest pod tytułem "Cud chłopak". Jest to historia 10 letniego dziecka, które urodziło się ze zniekształconą twarzą. August, bo tak ma na imię, po raz pierwszy idzie do szkoły, gdzie styka się z nietolerancją i wykluczeniem ze strony kolegów. Chłopiec jednak się nie poddaje – jego silny charakter, pogoda ducha i wewnętrzna moc sprawiają, że powoli zaczyna zdobywać uznanie otoczenia.

Oprócz wyżej wymienionej trójki, w filmie zobaczymy również Owena Wilsona. Wraz z Julią Roberts zagra on rodziców Augusta. Noah Jupe wcieli się natomiast w jego najlepszego przyjaciela. W główną rolę wcieli się Jacob Tremblay. Reżyserem ekranizacji jest Stephen Chbosky, który ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty film o dorastaniu, Charlie. Scenariusz do "Wonder" został napisany przez duet Jack Thorne i Steve Conrad.

Powieść napisana przez R.J. Palacio zadebiutowała w 2012 roku i była prawdziwym bestsellerem. Sprzedano dwa miliony kopii. Na razie nie ustalono daty premiery samego filmu.

Źrodło: The Hollywood Reporter


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)