Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Pierwszy oficjalny opis filmu o Wonder Woman! 0

Wszyscy wielcy dystrybutorzy już się szykują z myślą o nadchodzącym Comic-Conie. Jedni koncentrują się na pojedynczych filmach, więksi pokażą całą plejadę nadchodzących premier.

Na pewno żadnym wyjątkiem nie jest tu Warner Bros, które szykuje mnóstwo filmów na swoim panelu. Jednakże w notce prasowej, która zapowiada pojawienie się amerykańskiego producenta na tej imprezie, znalazło się coś, co w szczególności może zainteresować fanów. Jest to pierwszy oficjalny synopsis nadchodzącego filmu.

Wonder Woman zawita do kin latem przyszłego roku. Gal Gadot powraca jako tytułowa bohaterka w epickiej przygodzie w reżyserii Patty Jenkins. Zanim stała się Wonder Woman, na imię jej było Diana, księżniczka Amazonek, szkolona na niezwyciężonego wojownika, wychowana na odciętej od świata, cudownej wyspie. Kiedy jednak na wybrzeżu rozbija się amerykański pilot i opowiada o wielkim konflikcie niszczącym świat, Diana zostawi swój dom przekonana, że może powstrzymać niebezpieczeństwo. Walcząc w wojnie, która zakończy wszystkie wojny, Diana odkryje swoją prawdziwą moc, i swoje przeznaczenie.

Ciekawe są też inne informacje zawarte w notce prasowej. Patty Jenkins reżyseruje film na podstawie historii napisanej przez Zacka Snydera, co jest szczególnie ciekawe, zważywszy na kiepskie oceny Batman v. Superman oraz apele fanów, by nie angażować Snydera do dalszych prac nad tym uniwersum. Snyder jest także producentem widowiska.

Wonder Woman wejdzie na ekrany kin w Ameryce 2 Czerwca 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…