Kristen Stewart chce kobiecą wersję Bonda 1

Wytwórnia Sony usłyszała mnóstwo negatywnych komentarzy, kiedy zdecydowała się na wyprodukowanie kobiecej wersji Ghostbusters. Ku zaskoczeniu wszystkich film, tuż przed premierą, zbiera pozytywne recenzje, więc możemy sobie wyobrazić, że studio poważnie się zastanowi nad Jamesem Bondem 25 zagranym przez kobietę. Kristen Stewart jest jedną z aktorek, które z przyjemnością zobaczyłyby agenta 007 w innej wersji.

Podczas promowania dramatu sci-fi Equals w stylistyce Romeo i Julia. Stewart zadeklarowała, że Sony definitywnie powinno rozważyć przedstawienie Bonda jako kobiety. To nie jest nowy pomysł. W maju Gillian Anderson pojawiła się wśród nazwisk gotowych zagrać super szpiega. Stewart uważa, że serię nadgryzł już ząb czasu i potrzebuje nieco odświeżenia i zmiany perspektywy.

Yeah, film staje się już nieco przestarzały. Zaczyna się jako dziewczyna Bonda, a potem myśli się, że tylko dziewczyna, aż w końcu pojawia się pomysł "Ona jest naprawdę Bondem". W trailerze pojawia się on, a potem jest zmyłka i zamiana.

Kristen Stewart nie powiedziała, czy chciałaby zagrać Jane Bond. Gillian Anderson uważa, że Sony nigdy nie odważy się na wykonanie takiego zwrotu. Kolejną aktorką, która chciałabym zwiększenia kobiecej roli w serii o Bondzie, jest Priyanka Chopra. Nawet Elizabeth Banks myśli, że byłaby to "wymarzona rola".

Kristen Stewart gra wraz z Nicholasem Houltem, którego nazwisko pojawiło się wśród propozycji zastąpienia Daniela Craiga. Hoult dość szybko uciął wszelki plotki na ten temat, mówiąc:

Szczerze myślę, że jestem za młody.

Wydaje się, że Stewart również jest za młoda, aby zagrać żeńską wersję Bonda. Miała ona jednak okazję wypróbować swoich siła w podobnym gatunku na planie filmu America Ultra. Obecnie można zobaczyć ją wraz z Houltem w Equals. Do tej pory Sony nie ogłosiło nowego Bonda i wciąż nie jest jasne, czy w kolejnej odsłonie zobaczymy Craiga. Pozostaje nam tylko czekać na informacje.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ

To głupota. Jeśli feministki tak bardzo chcą żebyśmy mieli kobietę szpiega, niech wymyślą nową postać, a nie odcinają kupony od postaci która wszyscy co osiągnęła wypracowała sobie sama.

Proszę czekać…