Tajemniczy bohater Scotta Eastwooda w Legionie Samobójców 0

Ostatnio odbyło się spotkanie dziennikarzy i obsady filmu Legion Samobójców. W końcu relacje z tego wydarzenia ujrzały światło dzienne. Szczególne zainteresowanie wzbudziły materiały na temat tożsamości tajemniczego bohatera granego przez Scotta Eastwooda. Mówi się, że zagra on członka Navy SEAL, który będzie towarzyszył bohaterom Legionu, nie będzie postacią z komiksu. Wiadomo, że jego postać będzie nosiła imię Lt. "GQ".

Z rozmowy z producentem Richardem Sucklem dowiedziano się, że Eastwood odegra ważną rolę w filmie. Podczas tworzenia projektu, jego postać znajdowała się i wypadała ze scenariusza.

Jest bardzo ważną częścią filmu i pracuje bezpośrednio u boku Colonela Flaga w ich misji. To zdecydowanie najlepszy sposób, aby go opisać. David [Ayer] i Scott pracowali wcześniej ze sobą. Scott był w Furii. Pojawił się w obsadzie w ostatniej minucie, wybrany spośród innych kandydatów. Jego postać istniała wcześniej, ale nie pojawiła się w filmie. David chciał go przywrócić. To taki rodzaj przyciągania, dzięki czemu to było naturalne, że Scott pojawi się wkrótce w tym zawodowym związku z Ayerem.

Suckle trochę się śmiał z powstających fanowskich teorii na temat tego bohatera. Powiedział, że przeczytał je wszystkie, ale nikomu nie udało się zgadnąć, co jest zaplanowane w scenariuszu. Dodatkowo producent sugeruje, że Eastwood będzie kimś więcej niż tylko żołnierzem.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…