Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Grafiki pokazujące alternatywne wersje kostiumu Czarnej Pantery 0

Wiadomo nie od dzisiaj, że wytwórnie przygotowujące ekranizacje popularnych komiksów mają wielkie możliwości. Często pracują z dziesiątkami ludzi, którzy przygotowują film od podstaw. Jednym z takim elementów jest stworzenie odpowiedniego kostiumu bohatera, którego ujrzymy na ekranie.

fot. materiały prasowe

Najczęściej tworzonych jest kilka koncepcji kostiumów oraz wyglądów takich postaci. Nie inaczej było z Czarną Panterą. Superbohater zadebiutował na dużym ekranie niedawno. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć go w akcji podczas seansu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Za jakiś czas T’Challa będzie miał swój solowy film i ponownie będziemy mieli przyjemność zobaczenia go w walce z siłami zła.

Dzisiaj artysta Andy Park na swoim Twitterze zamieścił grafiki koncepcyjne stroju Czarnej Pantery. Widać po nich, że było kilka pomysłów na przedstawienie tego ikonicznego kostiumu. Obrazki znajdziecie poniżej. Jak myślicie – twórcy filmu ostatecznie wybrali dobrze czy może zamienilibyście strój pantery na któryś z poniższych?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…