Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trzeci sezon serialu Z premedytacją w lipcu w TNT 0

Terry English i Hildy Mulligan powracają, by znaleźć sprawcę kolejnej głośnej zbrodni w San Francisco. Tym razem para detektywów musi rozwiązać zagadkę morderstwa gwiazdy footballu. Premiera trzeciego sezonu serialu Z premedytacją w czwartek 21 lipca na antenie TNT.

fot. materiały prasowe

To już trzecia odsłona kryminalnego serialu o detektywach z policyjnego wydziału zabójstw w San Francisco. W rolach głównych niezmiennie Taye Diggs i Kathleen Robertson, a przed ich bohaterami kolejna trudna sprawa do rozwikłania. W klubie nocnym dochodzi do morderstwa, na oczach swojej dziewczyny ginie Normady Parker – gwiazda footballu. Sprawca ucieka, a dziewczyna sportowca odmawia składania zeznań. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zamordowany zostaje głównym podejrzany w tej sprawie.

Trzymająca w napięciu zagadka śmierci Parkera będzie miała wpływ na relacje między parą detektywów – Hildy i Terry’m. Komplikujące się stosunki z kolegą z pracy nie będą jedynym zmartwieniem Mulligan. W trzecim sezonie bohaterka będzie musiała zmierzyć się z poważną diagnozą, którą usłyszy od lekarzy. Jak wiadomość o chorobie wpłynie na życie Hildy i jej córki?

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…