http://vimeo.com/mironkundzicz

Despotyczny Cruise 0

Tom Cruise wcieli się w postać despotycznego właściciela studia filmowego.

Krótki epizod z aktorem w tej roli, widzowie zobaczą w komedii Tropic Thunder w reżyserii Bena Stillera (Starsza pani musi zniknąć).

Tom Cruise w filmie Zakładnik 2004Tom Cruise w filmie Zakładnik 2004

Główne role są już obsadzone przez Stillera, Roberta Downey Jr. (Good Night, and Good Luck.), Jacka Blacka (Przeboje i podboje), Justina Therouxa (Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkoś) i Jaya Baruchela (Żyć szybko, umierać młodo).

Fabuła opowiada o grupie aktorów, którzy udają się do obozu na tropikalnej wyspie, aby trenować i przygotowywać się do filmu wojennego, w którym mają wystąpić. Problem pojawi się, kiedy wyspę zaatakują rebelianci i aktorzy będą musieli walczyć z nimi na prawdę.

Cruise ma zagrać szefa wytwórni filmowej, który silną ręką kieruje swoimi aktorami i produkcją filmu.

Może to być ciekawe doświadczenie, ponieważ Cruise sam jest szefem wytwórni United Artists. Całkiem możliwe, że będzie się chciał ponabijać z szefa Paramount, Sumnera Redstone'a. Trzeba jednak pamiętać, że komedię produkuje Dreamworks, a dystrybucją zajmie się Paramount, więc ostrza ironii skierowane w Redstone'a mogą być przytępione.

Tom Cruise pochodzi z Nowego Jorku. Ma na koncie role w filmach Wszystkie właściwe posunięcia, Oczy szeroko zamknięte, Kolor pieniędzy, Jerry Maguire czy Magnolia. Był trzykrotnie nominowany do Oscara i zdobył Saturn Award, dwukrotnie Blockbuster Entertainment Award oraz Empire Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

"na prawdę" to jedno słowo.

Proszę czekać…