Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premierowy fragment komedii Facet na miarę! 0

Ona jest piękna, a on. malutki! Gdy facet twojego życia ma zaledwie 136 centymetrów wzrostu, nie trudno o kłopoty! Prezentujemy premierowy fragment komedii romantycznej Facet na miarę.

fot. materiały prasowe

W tym filmie rozmiar nie ma znaczenia, przekonują bohaterowie Faceta na miarę! Ciepła i wzruszająca komedia romantyczna, o tym, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe, wejdzie do kin 15 lipca. W roli głównej i tytułowej zobaczymy Jeana Dujardina – laureata Oscara za rolę w filmie Artysta. Partneruje mu Virginie Efira, aktorka znana z Miłości po francusku. W oczekiwaniu na premierę Faceta na miarę prezentujemy fragment filmu, który bawi i wzrusza niczym Nietykalni.

Diane to idealna partia. Wzięta prawniczka, piękna, dowcipna, z klasą. Niedawno zakończyła niezbyt udane małżeństwo i jest gotowa na spotkanie mężczyzny, który pozwoliłby jej zapomnieć o toksycznym związku. Czy okaże się nim tajemniczy architekt – Alexandre, który kontaktuje się z nią, by oddać zgubiony telefon? Rozmowa nie trwa długo, ale Diane jest pod dużym wrażeniem Alexandre’a. Umawia się z nim na randkę. Niestety, romantyczne spotkanie rozpoczyna serię niefortunnych zdarzeń, które mocno skomplikują nową znajomość

Świetnie przyjęty film zamknięcia Netia Off Camera 2016 w kinach od 15 lipca. Zainteresowani?

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…