Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stephen Amell dzieli się pierwszym zdjęciem z 5. sezonu Arrow 0

Stephen Amell, odtwórca głównej roli w serialu Arrow, podzielił się z fanami pierwszym zdjęciem z piątego sezonu popularnej serii. Fotografia została umieszczona na jego oficjalnym twitterowym koncie. Wy możecie obejrzeć je poniżej.

fot. materiały prasowe

Zdjęcie opublikowane przez aktora, daje pewne przesłanki co do miejsca, w którym znajduje się Oliver Queen. Na końcu poprzedniego sezonu, Arrow wyruszył do Rosji z obietnicą wyzwolenia wioski umierającej Taiany. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcie pokazuje jedną z retrospekcji, w której superbohater bierze udział w podziemnych walkach. Prawdopodobnie to właśnie w ten sposób dowiemy się, jak Oliver dołączył do rosyjskiej mafii, zanim zdecydował się na założenie kostiumu Zielonej Strzały.

W nowym sezonie produkcji gościnnie wystąpi amerykański zapaśnik Cody Rhodes. Nie będzie to oczywiście jedyna nowa twarz, która wystąpi w piątym sezonie Arrow. W nowych odcinkach ujrzymy między innymi Ricka Gonzaleza (Wild Dog), Josha Segarrę (Vigilante), Madison McLaughlin (Evelyn Sharp) oraz Chada L. Colemana (Tobias Church).

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…