Pan Grey na plaży - zdjęcia z planu 0

Finałowy film serii o Greyu, Nowe oblicze Greya, wciąż jest w produkcji. Na jednej z plaż odbyły się zdjęcia do kilku ostatnich scen. Już nie możemy się doczekać efektu!

Jamie Dornan i Dakota Johnson, którzy portretują Christiana Greya i Anastasię Steele w filmowej adaptacji erotycznej powieści E.L. James, brali udział w zdjęciach na plaży Saint-Jean-Cap-Ferrat w Nicei we Francji.

Powstawała jedna z ich scen miłosnych, podczas której z sypialni przenoszą się na plażę, gdzie spędzają swój miesiąc miodowy. Fotoreporterzy przyłapali ich w kostiumach kąpielowych, pokazujących umięśnione i wymodelowane ciało.

W między czasie zakończyły się zdjęcia do Ciemniejszej strony Greya, które odbywały się równolegle z tymi do ostatniej części trylogii. Dornan i Johnson muszą jeszcze nakręcić kilka scen w Paryżu.

Zdjęcia, która pojawiają się w sieci, mogą dać nadzieję, że nadchodzące filmy będą lepsze niż 50 twarzy Greya, które otrzymały fatalne recenzje ze względu na brak chemii pomiędzy głównymi bohaterami. Teraz widać, że coś się zmieniło i zaskoczyło między aktorami. Czekacie na te filmy?

Źrodło: eonline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ

Jestem pewny że kiepskie recenzje nie wynikały tylko z kiepskiej chemii aktorów, ale raczej z tego że jakąś chemię brali scenarzyści. Tak durnego scenariusza dawno nie widziałem.

Ale sequele obejrzę, jestem ciekaw czy może być gorzej…

Proszę czekać…