Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przed Wami nowa odsłona morderczego klauna Pennywise'a 3

Na łamach portalu Entertaiment Weekly zaprezentowano pierwszą oficjalną fotografię morderczego klauna, Pennywise’a. Jest to bohater kultowej powieści grozy Stephego Kinga, "To". Książka doczeka się drugiej ekranizacji.

fot. materiały prasowe

W postać straszliwego i psychopatycznego mordercy, który wygląda jak klaun z cyrku wciela się Bill Skarsgard. W niedawnym wywiadzie, który pojawił się na Entertaiment Weekly powiedział co nieco na temat Pennywise’a.

To bardzo ekstremalna postać. Nieludzka. On jest nawet czymś więcej niż socjopatą, ponieważ nie jest istotą ludzką. Nie jest nawet klaunem. Po prostu gram jedną z istot stworzonych przez To.

powiedział aktor.

Skarsgard twierdzi także, że produkcja będzie powiewem świeżości i pod żadnym pozorem nie będzie kopiowała oryginału z lat dziewięćdziesiątych. Przypomnijmy, że wówczas w klauna Pennywise’a wcielił się Tim Curry.

Film ma być podzielony na dwie części. Pierwsza skupi się na dziecięcych latach bohaterów, którzy muszą pokonać swoje lęki i zmierzyć się z przerażającym klaunem Pennywise. Druga część z kolei opowie o tych samych postaciach, ale już jako dorosłych, którzy ponownie muszą walczyć ze złem nie pamiętając, że już raz się z nim mierzyli. Premiera 8 września 2017 roku.

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2016-07-14

Aż mi serce mocniej zabiło :D Tam"TEGO" boję się do dziś :D

Proszę czekać…