Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Margot Robbie na terapii - nowe wideo promujące Legion samobójców 1

Do sieci trafiło ciekawe wideo promujące nadchodzące widowisko DC Comics – Legion samobójców. Możemy w nim zobaczyć aktorkę Margot Robbie, która poddana zostaje terapii psychiatrycznej.

Hollywoodzka gwiazda zwierza się swojemu terapeucie z obaw jakie ma przed premierą filmu. Oczywiście jest to nawiązanie do postaci, w którą się wciela. Harley Quinn zanim została psychopatyczną morderczynią i pomocnicą Jokera, była psychiatrą. Poniżej możecie obejrzeć wspomniane wideo.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Reżyserem filmu jest David Ayer. Premiera już 5 sierpnia. Nie możemy się doczekać!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…