Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy datę premiery ósmej części Piły! 0

Od ostatniej części Piły minęło już sześć lat. W 2010 roku po raz ostatni morderczy Jigsaw terroryzował swoje ofiary. W przyszłym roku ponownie zagości na ekranach kin.

fot. materiały prasowe

Lionsgate ogłosiło iż premiera ósmej części kasowej serii grozy będzie miała miejsce 27 października 2017 roku. Tym samym fani mogą już przygotowywać się na kolejne krwawe Halloween. Co ciekawe tydzień wcześniej do kin wejdzie czwarta odsłona Naznaczonego. Scenarzystą tego horroru jest jeden ze współtwórców Piły – Leigh Whannell. W tym samym dniu do kin wejdzie również thriller akcji od Warner Bros. Pictures, Geostorm.

Producenci Piły 8 zapewne nie obawiają się horroru Naznaczony tak bardzo jak filmu, który wejdzie po premierze ich filmu. Na początku listopada w kinach puszczany będzie Thor: Ragnarok, czyli kolejna część filmowego uniwersum Marvela.

Ósma cześć serii będzie nosiła tytuł "Saw: Legacy". Za kamerą stanie duet Peter Spierig oraz Michael Spierig. Na razie szczegóły fabuły nie są znane. Podobnie jak obsada aktorska. Nie wiadomo czy Tobin Bell ponownie wcieli się w rolę ikonicznego Jigsawa.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…