Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Harry Potter i przeklęte dziecko trafi do kin? 0

"Harry Potter i przeklęte dziecko" to obecnie jedna z najpopularniejszych sztuk teatralnych w Londynie. Jego współautorka, J.K. Rowling uważa, że ten tytuł nigdy nie zostanie przeniesiony na ekrany kin. Ale czy na pewno?

fot. materiały prasowe

Jak to się mówi – nie zabija się kury znoszącej złote jajka. A filmowy cykl o Harrym Potterze taką kurą właśnie jest. Pikanterii całości dodaje fakt, iż Warner Bros. Pictures złożyło dokumenty zastrzegające prawa do tytułu. Informację podał irlandzki ekspert od zastrzegania znaków towarowych, Brian Conroy. Dokumenty trafiły w odpowiednie ręce ósmego lipca i dotyczą one znaku towarowego numer 9.

To liczba zarezerwowana jest właśnie dla filmów oraz różnego rodzaju gadżetów, które są z nimi związane. Co ciekawe, sama Rowling składała wcześniej podobne dokumenty, z tym że dotyczyły one sztuki "Harry Potter i przeklęte dziecko".

Sama złożenie takich papierów nic nie oznacza. Na razie wytwórnia chce wypuścić nową trylogie osadzoną w świecie Pottera – Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Produkcja do kin wejdzie w pierwszej połowie listopada. Czy po zakończeniu spin-offów Warner Bros. zdecyduje się na kontynuację przygód Harry’ego Pottera? Nie jest to wykluczone.

"Harry Potter i przeklęte dziecko" to historia dorosłego Harry’ego, który pracuje w Ministerstwie Magii. Jest mężem oraz ojcem trójki dzieci. Jego najmłodszy syn, który odziedziczył imię po Albusie Dumbledorze musi zmierzyć się z dziedzictwem swojego taty.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Kasia 2016-07-14

Chętnie obejrzałabym serial o HP na podstawie powstałych książek, bo w filmach niektóre wątki zostały niestety pominięte.

Proszę czekać…