Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Dwayne Johnson najlepiej opłacanym aktorem na świecie! 0

Wiele gwiazd sportu, głównie wrestlingu próbowało, lub próbuje swojego szczęścia w przemyśle filmowym. Jedni osiągają większe sukcesy, jak Dave Bautista, który obecnie jest gwiazdą universum kinowego Marvela, innym idzie gorzej, czego przykładem może być John Cena. Jednakże żaden z tych panów nawet nie może się nawet zbliżyć do poziomu osiągniętego przez Dwayne'a Johnsona.

Według najnowszej listy 100 Najbogatszych Celebrytów Forbesa, Dwayne 'The Rock' Johnson zarobił przeszło 64.5 miliona dolarów. Oznacza to, że The Rock jest najlepiej zarabiającym aktorem na liście, a jego ogólna pozycja na liście to 19.

Jako główne powody, dla których The Rock pojawia się tak wysoko na liście, wymieniono dużą ilość dobrze zarabiających blockbusterów, w których ów aktor się pojawia. Zauważono też, że sama renoma aktora bardzo pomaga w przyciąganiu widzów do kina, nawet na jakościowe porażki pokroju San Andreas.

Sam Johnson odniósł się do swojego wyniku na mediach społecznościowych.

Otrzymywanie takich wiadomości zawsze będzie mi przypominać, żebym pracował jeszcze ciężej. Nie chcemy tylko cieszyć się sukcesem, chcemy wynieść sukces na zupełnie nowe poziomy. Otrzymałem wiele wartościowych lekcji, które mogą pomóc wam wszystkim w osiągnięciu sukcesu, nie zależnie od tego, czym się zajmujecie. Nigdy nie osiągniecie wielkości samotnie. Otoczcie się głodnymi, genialnymi ludźmi, którzy nie tylko będą myśleć jak wy, ale będą chcieli tak samo ciężko pracować. Potęga współpracy. I nigdy nie zapominajcie o przeszłości. Zostałem wyrzucony z domu, gdy miałem 14 lat, a w wieku 23, byłem kompletnie spłukany. Każdego dnia budzę się, jakby nakaz eksmisji był tuż za rogiem… dlatego mawiam, wilk zawsze drapie drzwi. A drapie je, bo ciągle jest głodny, a nigdy nie jest usatysfakcjonowany. Doceńmy i pamiętajmy o naszej przeszłości, nawet jeśli była zdrowo poroniona, ale nigdy nie pozwólmy, by definiowała ona naszą przyszłość. Pozostańmy głodni i dążmy do wielkości. Zaraz wskakuję do mojego pick-upa, pojadę do pracy, i zastanowię się, czy zainwestować w terapię psychiatryczną dla tego wilka, który stał się moim najlepszym przyjacielem

Dwayne Johnson o dążeniu do sukcesu

Muszę przyznać, że chociaż wielu celebrytów zdaje się cyniczna w zachęcaniu swoich fanów do osiągania marzeń, słowa Johnsona są bardzo inspirujące. A wy jak uważacie?

Źródło: Movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…