Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Mroczna Wieża na nowych grafikach w magazynie EW 0

Do sieci trafiła okładka magazynu Entertainment Weekly oraz zdjęcie promocyjne filmu Mroczna Wieża, na których podziwiać możemy odtwórcę roli Rolanda, Idrisa Elbę, oraz Człowieka w czerni, w którego wciela się Matthew McConaughey. Zdjęcia do filmu kręcone są między innymi w Nowym Jorku oraz Republice Południowej Afryki. Premiera filmu 17 lutego przyszłego roku.

fot. materiały prasowe

Co do fabuły warto przypomnieć, że film nie będzie czystą adaptacją pierwszej części książki pt. The Gunslinger, ale będzie zawierał również elementy z następnych powieści. Pomimo, że Roland zgodnie z książką jest biały, Elba tak idealnie pasował do roli Rolanda, że nie przeszkadzał tu kolor jego skóry. Brytyjczyk zagra bohatera, który przemierza świat w poszukiwaniu tytułowej wieży. Uważa, że dzięki temu uda mu się obronić umierający świat. Za reżyserię odpowiada Nikolaj Arcel.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Rob 2016-07-14

Kapelusza dalej brak, pewnie ukradł mu go jakiś czarny złodziej :)

Bluejohn_26 Animek84 2016-07-14

@Animek84 To nie jest prawdziwy rewolwerowiec z powieści, więc kapelusz nie jest mu potrzebny. Zresztą cała ta adaptacja to jeden wielki "fake". Finalnym produktem okaże się pewnie jakaś przekoloryzowana papka bardzo luźno inspirowana kingowskim oryginałem.

Rob Bluejohn_26 2016-07-14

@Bluejohn_26 Czyli zapowiada się wersja parodystyczna :)

Proszę czekać…