Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rita Repulsa kontra Żółta Wojowniczka na nowym zdjęciu 0

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie promujące film Power Rangers. Możemy na nim zobaczyć Żółtą Wojowniczkę oraz czarny charakter, czyli Ritę Repulsę.

W postać Rity wciela się popularna aktorka, Elizabeth Banks. Jeśli chodzi o jedną z wojowniczek to gra ją Becky G, młoda amerykańska piosenkarka, dla której będzie to pierwsza tak duża rola.

Rita próbuje przekonać Trini, że jest ona najsłabszym ogniwem drużyny Power Rangers. Uważa, że do niej najłatwiej się dostać. Rita to ktoś kto stosuję gierki psychologiczne, przez co Trini zaczyna myśleć: "czy ja jestem godna posiadania mocy Power Rangers?"

powiedziała Becky G.

Piątka licealistów musi stać się kimś więcej. To właśnie ta grupka outsiderów dowiaduje się o zagrożeniu ze strony obcej cywilizacji, która chce zniszczyć ich miasteczko Angel Grove, a także resztę świata. Kierowani przez przeznaczenie, szybko odkrywają, że są jedynymi którzy mogą uratować planetę. Jednak, aby tego dokonać muszą się zjednoczyć i zostawić swoje dotychczasowe problemy, aby mogła powstać drużyna Power Rangers.

W tytułową drużynę wcielą się jeszcze: Ludi Lin, Naomi Scott, RJ Cyler i Dacre Montgomery. Power Rangers w reżyserii Deana Israelite’a trafi do kin 24 marca 2017 roku.

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…