J.K. Rowling skończyła scenariusz kontynuacji Fantastycznych zwierząt

fot. materiały prasowe

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć oparty jest na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling. Produkcja osadzona w świecie Harry’ego Pottera, jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

Autorka kultowej sagi opowiadającej o przygodach małego czarodzieja w ostatnim czasie zajęła się scenopisarstwem. To spod jej ręki wyszedł skrypt do filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Ona także jest twórczynią kontynuacji tej historii. W jednym z ostatnich wywiadów, reżyser David Yates wyznał iż prace nad scenariuszem dobiegły końca.

Widzieliśmy już scenariusz kolejnej odsłony. Drugi film pójdzie w całkiem innym kierunku. Jak wiadomo nikt nie chce się powtarzać. Następny film przedstawi nam nowych bohaterów, buduje przez to dalszą część świata Harry’ego Pottera. To bardzo interesujący rozwój względem początku.

powiedział reżyser kojarzony głownie z uniwersum Rowling.

Oczywiście nie zabrakło też nowego zdjęcia, które zostało opublikowane na łamach Entertaiment Weekly. Możecie je zobaczyć poniżej. Premiera filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 18 listopada.

Źrodło: Entertaiment Weekly


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)