Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Atak terrorystyczny w Nicei i zdjęcia do Ciemniejszej strony Greya 1

W dniu wczorajszym doszło do tragicznych wydarzeń w Nicei. W czasie obchodzonego we Francji Dnia Bastylii doszło do ataku terrorystycznego. Napastnik najpierw wjechał w tłum rozpędzoną ciężarówka, a następnie otworzył ogień z karabinu. Śmierć poniosło ponad 80 osób.

fot. materiały prasowe

W tym pięknym francuskim mieście aktualnie trwają zdjęcia do kontynuacji Pięćdziesięciu twarzy Greya. Od jakiegoś czasu gwiazdy produkcji Dakota Johnson oraz Jamie Dornan przebywają na Lazurowym Wybrzeżu. Oczywiście obsada aktorka oraz ekipa pracująca na planie zdjęciowym jest bezpieczna.

Na razie nie wiadomo czy w tym tygodniu wznowiona zostanie praca nad filmem. Universal Pictures na ten moment także nie wydał żadnego oświadczenia.

Z Francja solidaryzują się dziesiątki osób. Nie zabrakło wśród nich także aktorki, którą zobaczymy w Ciemniejszej stronie Greya. Eloise Mumford wrzuciła na swojego Instagrama obrazek z flagą Francji. Dzisiaj w Nicei miał się odbyć koncert Rihanny. Został on jednak odwołany.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Eloise Mumford (@eloise.mumford)

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Rob 2016-07-15

To powinno powstrzymać tych okrutnych terrorystów przed następnymi atakami, jeszcze flaga na koncie twittera i jakiś marsz i następnego ataku na pewno nie będzie.

Gracjan Mikitin Animek84 2016-07-15

@Animek84 zapomniałeś o hasztagu :P

Rob Movieman 2016-07-15

@Movieman Ja tak. ale ludzie wstawiający flagi na pewno nie zapomną.

Proszę czekać…