Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Straceni Chłopcy otrzymają kontynuację 1

Straceni Chłopcy to już klasyk. Film opowiadający o wampirach szalejących w małym miasteczku i dwóch braciach, którzy zostają wplątani w wielki konflikt, stał się wielkim przebojem, i do dziś ma wierne grono fanów.

Niestety, przez ostatnie lata franczyza nie była traktowana zbyt dobrze, czego dowodem mogą być naprawdę kiepskie sequele, które pojawiły się na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Na szczęście dla fanów, seria otrzyma prawowitą kontynuację… w formie komiksu.

Komiks zostanie wydany przez wydawnictwo Vertigo, a jego fabuła będzie się toczyć jakiś czas po pierwszym filmie. Powrócą wszystkie postaci, które przeżyły w pierwszym filmie, a fabuła będzie się toczyć wokół gangu wampirów Blood Belle, który postanawia zaatakować miasteczko Santa Carla w Kalifornii.

Pierwszy zeszyt będzie miał premierę 12 Października, na razie opublikowano kilka stron z nadchodzącego komiksu oraz projekt okładki.

Źródło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-07-15

Szkoda, że nie kinowy sequel lub remake z prawdziwego zdarzenia, ale może komiks będzie lepszy od dwóch kontynuacji z C. Feldmanem.

Proszę czekać…