Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Stallone nie jest zaangażowany w kobiecy spinoff Niezniszczalnych 0

Już od kilku lat krążą pogłoski jakoby trwały prace nad kobiecym spinoffem filmu Niezniszczalni. Projekt, roboczo zatytułowany ExpendaBelles miał być sponsorowany przez Sylvestra Stallone i Kevina Kinga Templetona, którzy pracowali nad Niezniszczalnymi. Niestety, wygląda na to, że Stallone nie bierze udziału w pracach nad projektem…

Aktor wypowiedział się dla portalu Deadline.com na temat spinoffu i jak sam twierdzi, nie ma absolutnie nic do czynienia z tym filmem, zwłaszcza po tym, jak Robert Luketic został obsadzony na stołku reżysera. Inny aktor, który grał w Niezniszczalnych, Randy Couture również wypowiedział się na temat spinoffu.

Prace nad tym filmem trwają już od dwóch lat. Słyszałem, że mieli skrypt, który miał być podstawą do Niezniszczalnych 4, a jesienią mieliśmy zacząć zdjęcia. Teraz zaś coraz częściej słyszę, że nasza produkcja została przesunięta, a głównym obiektem prac studia jest ExpendaBelles.

Randy Couture na temat ExpendaBelles

Według raportu z 2013 roku, w filmie miały się pojawić między innymi Meryl Streep, Cameron Diaz i Milla Jovovich, jednakże po przejęciu stołka reżysera przez Roberta Luketica, okazało się, że nie podpisano żadnych umów.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…