Pierwsze oficjalne zdjęcie z Kong: Skull Island

fot. materiały prasowe

Na łamach magazynu Entertaiment Weekly zaprezentowano pierwszą oficjalną fotografię z filmu Kong: Skull Island. Niestety na razie jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że niebawem zdjęcie ukaże się w wyższej rozdzielczości.

Wielkość tych czaszek sugeruje, że tym razem będziemy mieli do czynienia z czymś zdecydowanie większych rozmiarów. Nasz Kong będzie największym jakiego kiedykolwiek widzieliście na dużym ekranie i to tłumaczy wiele rzeczy na tej wyspie. Małpa Petera Jacksona miała około 25 stóp, ta z roku 1933 była gdzieś pomiędzy 25, a 50 stopami. To znaczy chciałem powiedzieć, że miała plus 50 stóp, kiedy weszła na Empire State Building. Ten z lat siedemdziesiątych był gdzieś pośrodku.

powiedział reżyser filmu, Jordan Vogt-Roberts.

Gwiazdami filmu są Tom Hiddleston oraz Brie Larson. Ten pierwszy gra brytyjskiego tropiciela, byłego żołnierza jednostek specjalnych. Laureatka Oscara wciela się z kolei w wojennego fotografa. W swoim życiu widziała już wiele bardzo złych rzeczy. Z pewnością więcej szczegółów na temat Kong: Skull Island dowiemy się w przyszłym tygodniu. Widowisko będzie miało bowiem swój panel na Comic-Conie w San Diego.

Źrodło: Entertaiment Weekly


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)