Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pełny zwiastun remake'u Kickboxera z Van Damme'em 3

Klasyczne kino kopane z 1989 roku – Kickboxer – doczekał się remake’u. Dla wielu, w tym dla mnie, zupełnie niepotrzebnie, bo nawet dzisiaj film wygląda bardzo dobrze, ale jak widać trend na nowe wersje kultowych produkcji jeszcze nie przeminął. Właśnie zadebiutował pierwszy pełny zwiastun filmu i muszę przyznać, że walki wyglądają naprawdę ciekawie. Niestety, jak dla mnie, już po zwiastunie czuć brak klimatu i obawiam się, że dostaniemy średniej jakości produkcję, która w Polsce raczej nie zawita do kin.

fot. materiały prasowe

W nowym Kickboxerze udział wzięła gwiazda oryginału – Jean-Claude Van Damme, który wcieli się w rolę mistrza sztuk walki imieniem Durand. Fabuła filmu z grubsza pozostanie taka sama. Będzie to historia Kurta Sloane’a (w tej roli Alain Moussi), który wyrusza do Tajlandii, gdzie podejmuje intensywny trening sztuk walki żeby być w stanie pomścić swojego brata, który zginął z rąk niebezpiecznego Tong Po (Dave Bautista). W filmie wystąpią również Gina Carano i Georges St-Pierre. John Stockwell stanął za kamerą, a premierę światową zaplanowano na 19 sierpnia br.

Dajcie znać co myślicie o zwiastunie. Uważacie, że remake był tu potrzebny?

Źrodło: Yahoo

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ferhin2

takich filmów się nie wskrzesza.

Animek84

Bezsensowny skok na kasę, chociaż jak patrze po trailerze to raczej wiele nie zarobi. Lepsza byłaby jakaś kontynuacja, a nie reboot :/

Asmodeusz

nie jest tak żle niemniej jednak oryginał to klasa sama w sobie

Proszę czekać…