Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chris Hemsworth może ponownie zagrać w Star Treku 1

Kilka kolejnych lat będzie dla Chrisa Hemswortha niezwykle pracowitych. Obecnie gwiazdor kręci następny film o przygodach Thora. Później ponownie wcieli się w nordyckiego boga w widowiskach Avengers: Infinity War. Jak się okazuje to nie koniec! Poniżej znajduje się spoiler dotyczący pierwszej części Star Treka.

fot. materiały prasowe

Wszystko wskazuje na to, że Hemsworth powróci do jeszcze jednej kultowej serii. Mowa tutaj o Star Treku. Jeśli nie pamiętacie, to w pierwszej części wcielił się on w Kapitana George’a Kirka, ojca Jamesa granego przez Chrisa Pine'a. Nie tylko Wy zadajecie sobie pytanie, jak to możliwe skoro bohater grany przez gwiazdę Marvela zginął w pierwszych minutach produkcji z 2009 roku. Odpowiedź na to pytanie zapewne poznamy w późniejszym terminie.

Na konferencji prasowej promującej trzecią część serii – Star Trek: w nieznane, producent J.J. Abrams wyznał, że powstanie kolejna część i jest z tego powodu niezwykle podekscytowany. Dodatkowo miał on również potwierdzić, że w filmie wystąpi także Chris Hemsworth. Na ten moment musimy jednak czekać na oficjalne potwierdzenie angażu aktora oraz zatwierdzenie przez studio prac na czwartą częścią cyklu.


Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…