Paris Hilton wypięknieje dzięki odsiadce 0

Przyjaciele Paris Hilton twierdzą, że pobyt w więzieniu doskonale wpłynie na jej wizerunek.

Większość znajomych artystki utrzymuje, że 23 dni za kratkami przyniesie same korzyści. – Więzienie to najlepsza rzecz, jaka mogła przytrafić się Paris – twierdzi projektant mody Alvin Valley. – Odsiadka sprawi, że stanie się ona sławniejsza, niż kiedykolwiek – oświadczył inny przyjaciel Hilton. – Poza tym na pewno schudnie, a jej włosy i skóra nabiorą blasku bez codziennego nakładania kosmetyków.Są jednak również jednak osoby, które wróżą rychły koniec kariery dziedziczki hotelowej fortuny. – Jazda po pijanemu to poważne wykroczenie – twierdzi pisarz David Patrick Columbia, przyjaciel rodziny Hiltonów. – Ludzie giną w takich wypadkach. Więzienie to już nie słodka opera mydlana, której świadkami byliśmy do tej pory. To może być koniec Paris Hilton.

Milionerka rozpocznie odbywanie kary 5 czerwca.

Hilton w sierpniu 2006 roku wydała album zatytułowany Paris. Rok wcześniej gwiazda zaprezentowała się światu jako aktorka w horrorze Dom woskowych ciał.

megafon.pl

Paris Hilton w filmie Dom woskowych ciałParis Hilton w filmie Dom woskowych ciał

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

pacush

Miesiąc w więzieniu, ciekawe czy pozwolą jej do celi wstawić wykładziny, meble telewizor, podłączą internet…

NeverGiveUp

Jej życie robi się nudne. Na początku lubiłem sobie poczytać plotki o niej i się pośmiać, ale tego wszystkiego robiło się dużo i teraz każdy temat o niej mnie nudzi. A co do wiezienia to mam nadzieje że skończy udawać głupią blondyneczkę i będzie się zachowywała jak normalna 26latka w jej wieku.

Proszę czekać…